Ανεβασμένο στην κορυφή της Πίνδου και απέναντι από το Μέτσοβο, το χωριό Ανήλιο αποτέλεσε το ιδανικό location για το next day photoshooting της Γωγώς και του Δημήτρη. Το ερωτευμένο ζευγάρι με φόντο το χιονισμένο τοπίο, έζησε μια φωτογράφιση, βγαλμένη από τα παραμύθια ενώ το ανατρεπτικό στοιχείο ήταν διάχυτο στην ατμόσφαιρα. Πάνω από το νυφικό και το tuxedo – σαν άλλοι rock stars – φόρεσαν τα δερμάτινα biker jackets, ξέχασαν τον φωτογραφικό φακό και έζησαν μία από τις πιο δυνατές εμπειρίες της ζωής τους.
Aς τη ζήσουμε μαζί τους…
yes_i_do_nextday_18.jpg
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_nextday_18.jpg)
yes_i_do_nextday_3.jpg
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_nextday_3.jpg)
yes_i_do_nextday_24.jpg
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_nextday_24_0.jpg)
yes_i_do_nextday_12.jpg
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_nextday_12.jpg)
yes_i_do_nextday_15.jpg
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_nextday_15_0.jpg)
yes_i_do_nextday_16.jpg
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_nextday_16.jpg)
yes_i_do_nextday_7.jpg
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_nextday_7.jpg)
yes_i_do_nextday_20.jpg
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_nextday_20.jpg)
Credits
Φωτογραφίες lense2lense
Νυφικό Demetrios (Queen Wedding Salon)
Make up Μαίρη Τζαβαλά
Hair Κωνσταντίνος Νταλαμάγκας,
Σκουλαρίκια Swarovski
Ανθοδέσμη Θωμάς Κατσαούνος-Ελένη Δημολένη,
Kοστούμι Ramus (επωνυμία Giotelli)
Παπούτσια (Damiani)