Ευριδίκη Βαλαβάνη, Έλενα Γαλύφα, Φωτεινή Πετρογιάννη, Ιλένια Ουίλλιαμς, Τζένη Μελιτά, Μαρία Κορινθίου, Μαρία – Λουίζα Βούρου, Μαριτίνα Χαλβατζή, Μαρίζα Μπαϊρακτάρη, Μαίρη Καλύμνου, Πηνελόπη Πλάκα,Νίκη Μουστάκα και Χριστίνα Σάλτη είναι μόνο λίγες από τις 60 νύφες που ζουν τις τελευταίες μέρες στον πυρετό του Yes I Do Catwalk by PANDORA.
Το Yes I Do “τρυπώνει” στις πρόβες τους και σας δίνει μερικά αποκλειστικά στιγμιότυπα από τις backstage στιγμές και μερικές γεύσεις από το τι θα παρακολουθήσετε την Παρασκευή 19.01.2018 στη New Life στο MEC Παιανίας.
Η Ευριδίκη Βαλαβάνη με νυφική δημιουργία Anna Anemomilou.
H Έλενα Γαλύφα με MAX MARA.
Η Μαρία-Λουίζα Βούρου με Anna Anemomilou.
Η Ιλένια Ουίλιαμς με Lila Nova.
Η Μαρία Κορινθίου με madame shou shou.
Η Μαριτίνη Χαλβατζή με Teti Charitou.
Η beauty editor του Yes I Do, Νίκη Μουστάκα με Athena.
Η Πηνελόπη Πλάκα με Athena.
Η Τζένη Μελιτά με Lila Nova.
Η Μαρίζα Μπαϊρακτάρη με Lila Nova.
Η Χριστίνα Σάλτη με Lila Nova.
Η Μαίρη Καλύμνου με Teti Charitou.
H Φωτεινή Πετρογιάννη με Teti Charitou.
Το φετινό Yes I Do Catwalk by PANDORA θα πραγματοποιηθεί φέτος για τους σκοπούς του MAKE-A- WISH Ελλάδος και μάλιστα η Αλεξάνδρα, ένα υπέροχο κοριτσάκι ευχής, 4 ετών, θα κάνει το δικό της παραμυθένιο journey στο ονειρικό σκηνικό της πασαρέλας! Πριν ή μετά το τέλος του show μάλιστα, οι καλεσμένοι θα έχουν τη δυνατότητα να συνδράμουν στο έργο του Make-A-Wish Ελλάδος, επιλέγοντας να αποκτήσουν μπλε ή ασημένια αστεράκια (με 10 ή 20 ευρώ αντιστοίχως) σε μορφή face ή hand painting.
Date: 19/01/2018 @ 18.30
Location: MEC Παιανίας, στα πλαίσια της έκθεσης NEW LIFE.