Οι μελαγχoλικές χρυσές αποχρώσεις των πεσμένων φύλλων, η γλυκιά υποψία της βροχής, η ομίχλη που αγκαλιάζει τα αιωνόβια έλατα, το μεθυστικό άρωμα της ζεστής σοκολάτας και ο άρρητος έρωτας ενός just married ζευγαριού αναδεικνύουν το φθινόπωρο στην πιο cozy μα και πολυτελή εποχή του χρόνου!
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_10.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_4.jpg)
”Leaves are falling, autumn is calling”
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_16.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_17.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_3.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_2.jpg)
”Autumn carries more gold in its pocket than all the other seasons”
– Jim Bishop-
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_5.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_9.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_6.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_12.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_7.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_11.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_26.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_29.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_27.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_28.jpg)
”Autumn is a second spring when every leaf is a flower”
– Albert Camus –
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_25.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_23.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_24.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_20.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_14.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_13.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_18.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_19.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_21.jpg)
![](http://www.yes-i-do.gr/sites/yesido/files/media-uploads/yes_i_do_coverstory21_22.jpg)