Μπορεί η ολοκλήρωση της λίστας των καλεσμένων να είναι ένα απαιτητικό project για τους weds-to-be, όμως στη συνέχεια ακολουθεί μία ιδιαίτερα ξεχωριστή διαδικασία: η αναζήτηση του προσκλητηρίου που θα επισφραγίσει την πιο σημαντική ημέρα της ζωής σας. Η twenty2twins, η εταιρεία που δημιούργησαν οι αδερφές Τίνα και Γιάννα Μαρτινέγκου και που πρωτοπορεί από το 2007 στον χώρο του wedding stationery, υπόσχεται να κάνει πραγματικότητα ό,τι έχετε ονειρευτεί.
![](https://www.yes-i-do.gr/wp-content/uploads/2024/03/22_twins.jpg)
Η twenty2twins προσφέρει μία τεράστια ποικιλία από καλαίσθητα και πρωτότυπα προσκλητήρια, μπομπονιέρες, βιβλία ευχών και κάθε είδους stationery, που είναι κατασκευασμένα από εξαιρετικής ποιότητας χαρτί και ultra luxury υφές.
![](https://www.yes-i-do.gr/wp-content/uploads/2024/03/22_twins_3.jpg)
![](https://www.yes-i-do.gr/wp-content/uploads/2024/03/22_twins_2.jpg)
Δίνοντας προσοχή στη λεπτομέρεια και έπειτα από ενδελεχή μελέτη όλων των νέων trends, οι αδερφές Μαρτινέγκου δημιουργούν χειροποίητα αριστουργήματα, που μαρτυρούν το πάθος τους για τη γραφιστική.
![](https://www.yes-i-do.gr/wp-content/uploads/2024/03/22_twins_4.jpg)
Με επαγγελματισμό, σύγχρονη ματιά και λαμβάνοντας πάντα υπόψη τις επιθυμίες του ζευγαριού, η ομάδα της twenty2twins υλοποιεί οποιαδήποτε ιδέα, επιβεβαιώνοντας το motto που το brand έχει εδώ και χρόνια, και δεν είναι άλλο από το… «We make ideas happen»!
![](https://www.yes-i-do.gr/wp-content/uploads/2024/03/22_twins_.jpg)
Διαβάστε αυτό το άρθρο και ακόμα περισσότερα στο νέο τεύχος του Yes I Do
που κυκλοφορεί σε 300 premium σημεία σε όλη την Ελλάδα.