Ένα bridal show για καλό σκοπό που έγινε θεσμός. Αυτό είναι το Yes I Do Catwalk by ghd που φέτος έλαβε χώρα στη σκηνή του θεάτρου Δαΐς και ήταν αφιερωμένο στα παιδιά ευχής του Make-A-Wish Ελλάδος. Στο show του οίκου Mairi Mparola, είδαμε μοναδικές δημιουργίες, με φαντασία, που δεν μοιάζουν σε τίποτα από όσα έχουμε δει μέχρι τώρα. Η Ελένη Βαΐτσου έκανε την αρχή με ένα αριστοκρατικό νυφικό, ενώ τη σκυτάλη πήρε η Μαρίζα Μπαϊρακτάρη που περπάτησε στη σκηνή φορώντας ένα νυφικό με δαντελωτό bodice, στο οποίο τη διαφορά έκαναν η λεπτή λευκή ζώνη και το υπέροχο πέπλο. Το κεντημένο με κρύσταλλα και φτερά μίνι νυφικό της αρχισυντάκτριας του περιοδικού Ok!, της Ναταλίας Αργυράκη, ενθουσίασε, ενώ η πανέμορφη ιδιοκτήτρια του Ellyz Athens, η Ευτυχία Λαζάρου, μάγεψε με το strapless σύνολό της. Η Ειρήνη Παπαδοπούλου έκλεισε το show με το άνετο halterneck νυφικό της, το όλο φτερά και μπροκάρ ανάγλυφες λεπτομέρειες.
Η Ελένη Βαΐτσου εντυπωσίασε με το αριστοκρατικό στιλ του νυφικού της και τους μοναδικούς LifeLikes κρίκους στα αυτιά της.
Η Μαρίζα Μπαϊρακτάρη με νυφικό από ιδιαίτερη δαντέλα και ανοιχτό ντεκολτέ. Το ξεχωριστό πέπλο ολοκλήρωσε την εμφάνισή της.
Η Ναταλία Αργυράκη με μίνι νυφικό με κεντημένα κρύσταλλα και φτερά που του χαρίζουν κίνηση.
Η Ευτυχία Λαζάρου με strapless νυφικό με μοναδικές ανάγλυφες λεπτομέρειες και statement LifeLikes σκουλαρίκια.
Η Ειρήνη Παπαδοπούλου με halterneck νυφικό με φτερά και ανάγλυφες, μπροκάρ λεπτομέρειες.
Διαβάστε επίσης…
Yes I Do Catwalk by ghd | Ένα φαντασμαγορικό Great Gatsby Show χωρίς προηγούμενο!
10 στιγμιότυπα που λατρέψαμε στη φαντασμαγορική βραδιά του Yes I Do Catwalk by ghd
Mairi Mparola | Όνειρα από μεταξωτό τούλι και χειροποίητη δαντέλα